Anglia

Planujesz wyjazd z Polski do Anglii? Nasza firma od lat zapewnia najwyższej jakości tani transport z Polski do Anglii oraz innych krajów znajdujących w Unii Europejskiej. Docieramy busami do Londynu, ale również do miejscowości znajdujących się na terenie Belgii, Niemiec czy Holandii. Zasięg podejmowanych przez nas paczek/transportu widoczny jest na mapie poniżej, podświetlony kolorem czerwonym.

Czym wyróżniają się nasze usługi? Nie tylko dajemy Klientowi gwarancję transportu do Anglii od drzwi do drzwi (tzw. door-to-door), ale także zapewniamy kompleksową pomoc przy przeprowadzkach z Polski do Anglii, łącznie z przewozem osób czy przewozem zwierząt. Oferujemy także tzw. Mini-przeprowadzki z minimalną ilością towaru nawet od £50.

Bus, który docelowo dojeżdża do wielu miejscowości znajdujących się w Anglii, mija m.in.: Katowice, Wrocław, Kraków, Tarnów i Rzeszów. Poza granicami Polski zatrzymuje się w popularnych miastach w Niemczech, takich jak:

Berlin, Cottbus, Magdeburg, Hannover, Dortmund i Duisburg i ich okolicach.

Nasze busy do Anglii kierują się także przez holenderskie Venlo.

Oprócz dostarczania wszelkiego rodzaju paczek z Polski do Anglii, oferujemy nasze usługi przewozowe w miastach:

Ashford, Maidstone, Londyn, Crawley, Slough, Dartfod, Luton, Milton Keynes, Oxford, Cambrige, Northampton, Rugby, Coventry, Birmingham, Redditch, Worcester, Leiciester, Nottingham, Mansfield i ich okolicach.

Do wszelkich zamówień, począwszy od transportu zwięrząt do Anglii (kotów, psów), przez realizowanie przesyłek na trasie Polska-Anglia, kończąc na przeprowadzkach do Anglii, podchodzimy indywidualnie. Ustalamy koszty, a także wszelkie szczegóły z Klientem. Pozwala to na dopasowanie transportu do Anglii zgodnie z oczekiwaniami Zlecającego.

mapaEuropaZasieg2mapaAngClosemapaZachod
Obrazek
telephone
westminster-1209360_1280